ثبت نام
توجه: پرکردن فیلدهای ستاره دار (*) الزامی می باشد.
نحوه فعالیت خود در شرکت را مشخص نمائید
نوع همکاری :
مشخصات معرف
کد ملی معرف :  
   
اطلاعات کاربری
* رمز عبور :
(حداقل 8 حرف و ترکیب حروف انگلیسی و عدد)
* تکرار رمز عبور :  
   
مشخصات شخصی
   
* جنسیت :
* نام :    
* نام خانوادگی :    
* تاریخ تولد :
* کد ملی :  
* نام پدر :  
* نام وارث :
کد ملی وارث :
   
اطلاعات تماس
   
* کشور :
* استان :  
* شهر :  
* آدرس :  
* کد پستی :  
تلفن ثابت :
* تلفن همراه :  
* پست الکترونیکی :    
   
اطلاعات حساب بانکی
شماره حساب بانک ملت :
شماره کارت بانکی :
   
* کد امنیتی :
 
   
قوانین وب سایت
 

افراد زیر 18 سال مجاز به ثبت نام در شرکت بهترین راه تجارت نمی باشند.
تنها مرجع ثبت نام در بازاریابی شبکه ای بهترین راه تجارت ویرا وب سایت   www.bwbmlm.ir  میباشد و هیچ وب سایت یا وبلاگ مشابه ای ندارد لذا عضویت در هر سایت دیگری مسولیتی را متوجه شرکت نخواهد کرد.
با توجه به حمایت از بازاریابان امکان ثبت نام صرفا از طریق اعلام کد معرف میباشد و بازاریاب با تکمیل ثبت نام مراتب رضایتمندی خود را از زیر مجموعه قرار گرفتن معرف خود اعلام میدارد.
کلیه بازاریابان موظف هستند كلیه مقررات شركت را كه بر اساس قوانین كمیته محترم نظارت بر بازاریابی شبكه ای وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد، مطالعه نموده و مطلع گردند و نسبت به کلیه قوانین جاری در خصوص بازاریابی شبکه ای که در وب سایت شرکت نشر میگردد متعهد میباشند لذا عدم اطلاع از قوانین مسولیتی را متوجه شرکت نخواهد نمود.
ثبت نام در سایت Best way برای کاربران به منزله اطلاع و قبول کلیه قوانین و شرایط شرکت می باشد.
بنا بر سیاستهای شرکت و دستورالعملهای کمیته محترم نظارت بر بازاریابی شبکه ای ، قوانین و شرایط میتواند در چهارچوب قانون تغییراتی را داشته باشد لذا آخرین تغییرات مندرج در وب سایت رسمی شرکت برای بازاریابان لازم الاجرا میباشد.
پل ارتباطی شرکت از طریق تلفن ، ایمیل و گفتگوی آنلاین میباشد و بازاریابان میتوانند جهت بهره مندی از این ارتباط به بخش " تماس با ما " مراجعه نمایند.
کیه بازاریابان موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران در زمینه تجارت الکترونیک وحمایت از حقوق مصرف کننده و بازاریابی شبکه ای میباشند.
ثبت نام در وب سایت شرکت Best way کاملا رایگان میباشد و معرف بازاریاب حق دریافت هیچگونه وجهی به نام عضویت یا آموزش از بازاریاب را ندارد.
بازاریاب در زمان ثبت نام متعهد به درج اطلاعات صحیح و واقعی در فرم ثبت نام میباشد و با توجه به اینکه کد ملی بازاریاب بعنوان کد دسترسی به سایت میباشد مسئولیت صحت اطلاعات وارده بر عهده بازاریاب میباشد و در صورت کشف هر گونه مغایرت در اطلاعات وارده شرکت مجاز به ابطال جایگاه متخلف میباشد و بازاریاب حق هرگونه اعتراض و شکایتی را از خود سلب مینماید.
هر بازاریاب مجاز به ثبت یک جایگاه در شرکت میباشد و چنانچه اقدام به ثبت جایگاه جعلی یا غیر فعال به منظور دریافت پورسانت نماید شرکت مجاز به ابطال جایگاه جعلی میباشد. ملاک جعلی بودن جایگاه عدم فعالیت شاخه های کوچکتر به نسبت 10 درصد شاخه پتانسیل میباشد.
بازاریاب متعهد میگردد پس از ثبت نام نهایی در سایت شرکت ظرف مدت دو هفته نسبت به بارگیری قرارداد بازاریابی از وب سایت www.bwbmlm.ir اقدام و پس از تکمیل دو نسخه  قرارداد با ثبت امضا و اثر انگشت و دریافت یک نسخه گواهی امضا از دفاتر اسناد رسمی مدارک خود را از طریق پست یا تحویل حضوری به دفتر مرکزی شرکت ارسال نماید بدیهی است مسولیت عدم ارائه قرارداد بر عهده بازاریاب خواهد بود.
هرگونه تغییر جایگاه در با توافق کلیه اعضای زیر مجموعه بازاریاب امکان پذیر میباشد.
در صورت ابطال جایگاه بازاریاب به هر دلیلی کلیه افراد زیرمجموعه ایشان به فرد بالادستی انتقال میابد و بازاریاب با جایگاه ابطالی هیچ حقی در خصوص انتقال افراد زیرمجموعه نخواهد داشت.
پرداخت پورسانت در شرکت Best way صرفا در قبال فروش محصولات شرکت میباشد و شرکت بابت عضو گیری هیچگونه پورسانتی به بازاریابان پرداخت نمیکند و پورسانت مجموعه سازی در قبال فروش محصولات شرکت توسط مجموعه بازاریاب میباشد.
بازاریاب جهت بهره مندی از پورسانت مجموعه سازی خود میبایستی حداقل خرید ماهانه یکصد هزار تومان را از شرکت داشته باشد و چنانچه این امر اتفاق نیافتد پورسانت متعلقه به رده بالاتر بازاریاب کمپرس میگردد.
پرداخت کلیه پورسانتها برابر با آخرین طرح درآمدزایی شرکت که به تصویب كمیته محترم نظارت بر بازاریابی شبكه ای وزارت صنعت، معدن و تجارت رسیده است میباشد و شرکت متعهد به پرداخت پورسانت برابر طرح تجاری خود میباشد.
کلیه پورسانتها در پایان هر ماه شمسی محاسبه و صرفا به شماره حساب شخص بازاریاب که در فرم ثبت نام اعلام نموده است 

 قوانین وب سایت را مطالعه کرده ام و می پذیرم